ПОВІТРЯНІ СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ SOLAR FOX - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ І ВЕНТИЛЯЦІЇ

Фото Повітряний сонячний колектор Solar FoxПовітряні сонячні колектори компанії «Солар Фокс» - новинка в сфері пристроїв, що працюють на заповнювати сонячної енергії повітряні сонячні колектори Solar Fox це сучасні і технологічні рішення для виконання таких завдань як вентиляція, обігрів і осушення приміщень будь-якої площі.

Сонячний колектор працює повністю в автономному режимі і не підключається до джерела електроенергії. Це дозволяє використовувати повітряні колектори там, де можливості підключення до електричної мережі не передбачені.

Основне завдання повітряного сонячного колектора вентиляційного типу - осушення будови методом вентиляції прогрітим повітрям. Це допомагає позбутися від вогкості в приміщенні, від затхлого повітря, забути про цвілі і грибку.

Сонячний колектор розрахований на будинки як з постійним так і зперіодичним або сезонним режимом експлуатації, а так само підійде для вентиляції в складських і інших приміщеннях. Використання обладнання «Солар Фокс» для вентиляції і додаткового опалення дозволить значно збільшити термін служби будови.

Опалення.

Завдяки прогріванню вхідного повітря в приміщення відбувається усунення зайвої вологості в приміщенні.

Безпека.

Система не підключається до електромережі, а значить, абсолютно безпечна з точки зору загоряння.

Економічність.

Для своєї роботи система використовує тільки сонячну енергію, а значить, економить Ваші кошти із захисту навколишнього середовища.

Повітряний сонячний колектор Solar Fox фото

 • До
  315 м3
  - економія газу за опалювальний сезон
 • До
  3,91 м3
  - економія дров за опалювальний сезон
 • До
  4000 кВт
  - потужність нагріву повітря за опалювальний сезон
 • До
  45 °С
  - різниця температури на вході і виході з колектору

Солар Фокс - унікальна запатентована система на основі заповнювати сонячної енергії Доступна ціна система повітряного колектора варто в десятки разів нижче, ніж професійні системи вентиляції.

Якщо ви бажаєте самостійно вибрати повітряний сонячний колектор - дивіться наш каталог

Щоб дізнатися більше про принцип роботи обладнання - дивіться в розділі

Опалення в будинку без газу сонячним колектором Solar Fox

Повністю або частково забезпечити опалення приватного будинку без газу можуть сучасні зелені поновлювані джерела енергії, які вигідно використовувати в наступних умовах

Читать далее...

Всі статті про сонячні колектори

Переваги повітряного сонячного колектора SOLAR FOX

Автономність

Працює без підключення до електричних мереж.

Безпека

Немає підключення до електромережі, відсутня можливість замикань і загорянь.

Економічність

За використання сонячної енергії не потрібно платити за комунальними рахунками.

Доступність

Сонячне освітлення є скрізь, на відміну від ліній електропередач.

Легкий монтаж

Повітряні сонячні колектори Solar Fox можна встановити без професійного обладнання та спеціальних навичок.

Доступна ціна

Вартість європейських аналогів повітряних сонячних колекторів істотно дорожче від півтори тисячі євро, тоді як ціна нашого приладу - від 300 евро.

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання. Для цього необхідно зателефонувати нам, або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Оставьте сообщение

Запрос отправлен!

Чому Solar Fox

Вентиляції приміщень

Застосовується для вентиляції приміщень постійного і сезонного проживання, промислових будівель, дачі, склади, гаражі та ін.

Опалення приміщень

Застосовується для додаткового опалення приміщень тимчасового і постійного проживання

Доступна ціна

Вартість закордонних аналогів починається від 40000 гривень (півтори тисячі євро). Наші прилади в рази дешевше

Автономна робота

Відсутня підключення до електромережі, виключена можливість замикань і загорянь.

Мікроклімат приміщення

Видалення зайвої вологості і вогкості, (цвілі, грибка)

Простота монтажу

Не потрібно спеціальних навичок і спеціального устаткування.

Продукция

Посмотрите видео

О работе солнечных коллекторов

Додаткова інформація

Детальна інформація та відповіді на основні питання про наше обладнання.


Де краще помістити обладнання - на даху або стіні будівлі?

Найкраще місце розміщення колектора - на стіні. Основний фактор вибору кріплення на стіні - потрапляння прямих перпендикулярних сонячних променів на панель колектора. Це обумовлено географічним розташуванням України, при якому найнижча точка розташування сонця - 16 градусів, що дозволяє ефективно нагрівати вертикально розміщені сонячні колектори. Крім того, вертикальне розташування перешкоджає забрудненню основний панелі колектора і утворення сніжної кірки в зимовий період.

При неможливості монтажу повітряного сонячного колектора на стіну. Необхідно подбати про надійну раму для кріплення пристрою на даху, забезпечити якісний догляд від забруднень і снігу, а так само, при установці дотримати рекомендації виробників щодо кута розміщення колектора - близько 60 градусів.


Чи сильно шумить сонячний колектор?

При роботі повітряного сонячного колектора Solar Fox практично немає ніякого шуму, так як в процесі роботи задіяний тільки вентилятор, який працює досить тихо. З технічними характеристиками вентилятора можна ознайомитися в додається від виробника інструкції.


Чи можуть сонячні колектори повністю замінити інші кліматичні системи - вентиляцію, кондиціонер, опалення?

Принцип роботи колектора грунтується на використанні повітря, що знаходиться всередині опалювального приміщення, тому повітряні сонячні колектори не можуть використовуватися в якості кондиціонерів, тільки вентиляції або опалювальної системи. Крім того, колектори можуть працювати тільки за умови сонячної погоди, що в нічний час доби або похмурі дні робить роботу неможливою.


Які особливості використання повітряних колекторів в приміщеннях, які використовуються тільки в теплу пору року?

Фахівці рекомендують встановлювати сонячні колектори в приміщеннях, які використовуються тільки в літні місяці, так як це дозволяє позбутися від вогкості, цвілі, зберегти в нормальному стані ремонт, уникнути псування меблів і швидше привести в житловий стан давно не використовуються кімнати. Сонячні повітряні колектори Solar Fox використовуються на дачах, базах відпочинку, дитячих таборах та інших закладах, що користуються популярністю тільки в сезон.


Чи можуть колектори впливати на вологість та вентиляцію всередині приміщень?

Повітряні сонячні колектори під час роботи знижують вологість приміщень за рахунок нагрітого повітря, що дозволяє створювати найбільш комфортні умови для житлових і складських приміщень. Так само, зниження рівня вологості дозволяє запобігти утворенню цвілі, грибків, деформації меблів, псування техніки, усуває вогкість в приміщеннях. Крім того, використання повітряних колекторів не тільки знижує вологість, але і перешкоджає виникненню конденсату на вікнах і дверях приміщень, що обігріваються.

Використання повітряних сонячних колекторів в приватних будинках і на дачах благотворно впливає на кімнатну температуру, запобігає псуванню продуктів і речей, усуває неприємні запахи і створює найбільш комфортну атмосферу для проживання.


Чи потрібно проводити технічне обслуговування колекторів?

Повітряні сонячні колектори не мають потреби в технічному обслуговуванні, в той час як інше обладнання варто перевіряти відповідно до вимог виробників в зазначені терміни.


Який принцип роботи повітряного сонячного колектора Solar Fox при обігріві приміщення?

При нагріванні колектора сонцем нагрівається абсорбер і знаходиться всередині колектора повітря, який накопичується у верхній частині колектора і далі переміщається по воздуховоду в опалювальне приміщення.
Чи може виникати конденсат в колекторі?

Виникнення конденсату на внутрішній стороні прозорого шару колектора нормальне явище, що з'являється при максимальній різниці температур теплого і холодного повітря. Конденсат зазвичай з'являється в так званій точці роси, коли колектор нагрівається під сонцем після тривалого періоду простою. Поява конденсату ніяк не впливає на роботу установки і не може принести шкоду системі.


Які технічні характеристики повітряного сонячного колектора Solar Fox?

 • Розмір - від  50,0 х 70,0 х 5,5 см; до 300,0 х 100,0 х 5,5 см
 • Площа - від  0,35 кв. м. до 3,00 кв. м.
 • Маса - від 6,5 кг.
 • Теплова потужність - 1350 Вт (при сонячному випромінюванні 1000 Вт / кв.м.).
 • Середня температура 25-40 ° C.
 • Опалювальна площа -  min 25 кв. м. max 150 кв. м.
 • Номінальна продуктивність вентилятора - 150 м3 / год.

Скільки коштує повітряний сонячний колектор та де його можна придбати?

Вартість і умови придбання можна уточнити на сторінці Ціна

Офіційні дилери компанії Solar Fox в Україні


Які розміри має повітряний сонячний колектор Solar Fox?

Стандартні розміри колектора становлять від 50,0 х 70,0 х 5,5 см, до 300,0 х 100,0 х 5,5 см так само, під замовлення можливе виготовлення колекторів за індивідуальними розмірами.


Як встановлюються повітряні сонячні колектори Solar Fox?

Монтаж колекторів здійснюється на південній стороні будівлі під прямими променями сонця. Для цього необхідно просвердлити в стіні будівлі два аналогічних отвори, 133 мм в діаметрі для повітроводів, в приміщення виводяться труби для циркуляції повітря: верхнє отвір служить для подачі нагрітого повітря, до нижнього прикріплюється вентилятор з гратами, для повернення в колектор охолодженого повітря.

На стіні біля виходу до воздуховоду проводиться установка зворотного повітряного клапана, що перешкоджає циркуляції холодного повітря через колектор при відсутності сонця, що дозволяє зберегти нагріте повітря всередині приміщення та перешкодити проникненню холодного повітря з вулиці.

Установка колектора і всієї системи проводиться за місцем, виходячи з кількості встановлюваних колекторів і особливостей установки.


Чи можна використовувати колектори Solar Fox в якості єдиного джерела опалення?

Сонячний колектор працює виключно на енергії сонця, що дозволяє нагрівати приміщення тільки вдень або в погожі дні, тому для підтримки у нічний час постійної температури в кімнаті, варто використовувати альтернативні джерела опалення.


Як працює колектор Solar Fox?

Повітряний сонячний колектор починає працювати при зміні температури повітря на вулиці, але максимальний ефект виходить при стабільній сонячної активності.

Детальніше про Принцип роботи обладнання


Скільки становить ККД у колектора Solar Fox?

Показники ККД колектора становлять приблизно 80%, так як нагріте повітря потрапляє безпосередньо в приміщення, яке опалюється. Використовуючи всю систему, ККД складе не менше 60%, за умови використання всіх складових.


Які колектори краще використовувати - повітряні або з водяним контуром?

Залежно від мети використання, максимальний ефект для обігріву приміщення буде досягнутий під час використання повітряного колектора, в той час як для нагріву води найкращий результат покаже водяний колектор.


Яким способом можна направити в приміщенні підігріте повітря від стелі до підлоги?

При проектуванні повітропроводів можна розташувати канали з потоками гарячого повітря на будь необхідній висоті, але якщо під час експлуатації змінюються потреби, то потоки повітря можна перенаправити за рахунок працюючого вентилятора, встановлених відбивачів або зворотний клапан зі скосом.


Чи можна застосовувати колектори для обігріву приміщень, віддалених від південного боку будівлі?

Можливо за рахунок циркуляції повітря але для більшої ефективності варто виконати розводку повітропроводів, за якими буде максимально ефективно проводитися подача підігрітого і паркан холодного повітря.

Для обігріву приміщень за допомогою сонячних колекторів необхідно провести відповідну реконструкцію будівель або спочатку проектувати під час будівництва нових приміщень.


Наскільки вигідно купувати повітряний сонячний колектор Solar Fox в Україні?

Як показує закордонна практика - використання колекторів взимку економить понад 25% на основних видах опалення, а навесні та восени - понад 60%. В період економічної нестабільності і постійного зростання цін енергоносіїв в Україні - це вагомий аргумент на користь придбання і регулярного використання даних конструкцій. Крім того, за рахунок унікального географічного розташування України, можна витягти більше вигоди і економії, ніж в тій же Росії....


В яких країнах світу використовують повітряні сонячні колектори?

Такі колектори знайшли застосування в багатьох країнах світу, що підтверджують численні джерела інформації, в тому числі Італії, Швеції, Норвегії, США та інших розвинених державах. Варто зауважити, що для опалення приміщень і досягнення найкращих показників використовується кілька колекторів або повністю використовується південна стіна будівель. Основні місця кріплення колекторів - стіни, балкони, дахи.


Чи можна економити, використовуючи колектор Solar Fox?

Використання повітряного сонячного колектора дає можливість в значній мірі економити кошти на опаленні житлових і виробничих приміщень. Максимальний ефект та відмінне ККД досягається восени і навесні, коли сонячної енергії цілком вистачає для опалення приміщень, а взимку - використання колектора дозволяє частково замінити основне джерело опалення.


Чи можна застосовувати колектор Solar Fox для охолодження повітря в приміщеннях?

Дані повітряні колектора призначені для вентиляції та опалення, для охолодження застосовуються інші системи.


Які особливості експлуатації повітряного сонячного колектора в літній період?

У літні місяці немає необхідності в додатковому опаленні приміщень, тому роботу колектора можна обмежити.


Скільки прослужить повітряний сонячний колектор Solar Fox?

За рахунок досить надійної конструкції обладнання та герметичного корпусу, а так само з урахуванням інших технічних характеристик, термін експлуатації даного пристрою може досягати 20 років.


Де можна застосувати колектор Solar Fox?

Сфера застосування повітряних сонячних колекторів досить широка: їх можна використовувати в різних приміщеннях, будь то будинок, квартира, виробничий цех або офіс. Крім того, доцільно використовувати сонячні колектори для обігріву частково або повністю нежилих приміщень для запобігання утворенню цвілі, відшарування шпалер або деформації меблів, наприклад дачі, офіси, склади.


Який принцип роботи повітряного сонячного колектора Solar Fox?

Робота установки відбувається за допомогою забору охолодженого повітря з опалювального приміщення в герметичний корпус, нагріву під сонячними променями та його повернення назад в кімнату.


Яку конструкцію має сонячний колектор?

Конструкція установки складається з жорсткого каркаса з покриттям із стільникового полікарбонату, з складальної кріпленнями.

За рахунок унікальної конструкції і відсутність в збірці контуру з водою, повітряний сонячний колектор Solar Fox витримує критичну температуру.

Герметичний корпус перешкоджає забрудненню всередині і розмноженню хвороботворних бактерій типу легіонел, за рахунок високої температури нагрівання і постійного перебування під прямими сонячними променями.


Інформація

Повітряний сонячний колектор Solar Fox використовується для вентиляції, опалення та нагріву повітря внутрішніх приміщень. Дані колектори - це інновація з'явилася на ринку України, тому багато споживачів задають різні питання, пов'язані з її установкою і експлуатацією.


Які існують рекомендації по розміщенню повітряного сонячного колектора Solar Fox по відношенню до сторін світу?

Основна рекомендація при розміщенні колектора - південна сторона будівлі, з мінімальними загородженнями у вигляді дерев та інших будівель, які можуть обмежувати час роботи колектора або повністю перешкоджати їй.


У що упаковується повітряний колектор?

Колектор і додаткове обладнання поставляється окремо в двох картонних гофрованих упаковках, в коробці з трубами, кріпленням і іншими елементами конструкції так само вкладена інструкція з експлуатації.

При необхідності, додатково відправляються кронштейни для кріплення повітряного сонячного колектора на даху.


Яким чином здійснюється доставка колектора?

Доставка повітряних колекторів проводиться по всій Україні на умовах, заздалегідь обумовлених із замовником і обраної транспортною компанією.


Яка максимальна відстань, допустиме від колектора до опалювального приміщення?

Для досягнення максимального ефекту і показників ККД від використання повітряного сонячного колектора, рекомендується не використовувати повітроводи більше 2,7 метрів.


Чи можна за допомогою повітряних сонячних колекторів забезпечити обігрів всіх приміщень будинку?

При проектуванні і монтажі колекторів для обігріву всіх приміщень в будинку враховуються всі особливості і віддаленість кімнат, за рахунок чого крупу колекторів можна розділити на кілька частин - для обігріву південних кімнат і для обігріву інших приміщень. Для обігріву віддалених приміщень варто забезпечити транспортування підігрітого повітря.


Чи можна відключити обладнання в спекотні дні?

У літню пору можна відключити повітряне опалення Solar Fox, знеструмивши вентилятор, що забезпечує надходження теплого повітря в приміщення.


Чи можна використовувати колектор для вентиляції холодним повітрям?

Ні, повітряний сонячний колектор призначається тільки для обігріву приміщень. Для вентиляції проводиться інша конструкція.

Ефективність сонячних колекторів в Україні

Повітряний сонячний колектор Solar Fox Україна - сучасний і екологічно чистий спосіб обігріву та вентиляції будинку.

Україна має великий потенціал сонячної енергії рівний 17 млрд кВт / год тепла в рік, що дозволяє економити щороку близько 2500000 тонн умовного палива. Тому дуже важливим і актуальним напрямком розвитку енергетики України є саме використання альтернативних джерел енергії, а саме сонячного обладнання.

Де використовують сонячні колектори Solar Fox?

Наше обладнання має величезний потенціал використання в багатьох сферах, як в побуті та приватних будинках, так і в промислових і торгових приміщеннях.

Ефективність чистої та дешевої сонячної енергії давно доведена в сільському господарстві фермерами, які використовують альтернативні джерела енергії в роботі та обігріві теплиць, парників, сушарок, опріснювачів. Сонячна енергія та обладнання Solar Fox Україна - це великі перспективи для розвитку як сучасного українського агропромислового комплексу, як і невеликих фермерських господарств.

Особлива увага до вентиляції та осушення повітря приділяють басейни та криті аквапарки. Адже їм необхідно відповідати санітарним нормам якості повітря. Підвали без опалення і зі слабкою гідроізоляцією, які накопичують вогкість. Громадські місця, музеї, церкви, бази відпочинку, гаражі, склади, приватні будинки та дачі. Організувати недорогу ефективну вентиляцію та обігрів таких приміщень дозволяє енергозберігаюче обладнання Solar Fox Україна. Також наші установки можна застосовувати в технологічному процесі сушіння дерева і сільськогосподарської продукції.

Наша мета - стати частиною сучасної системи енергозабезпечення об'єктів житлового фонду та промислового сектора з використанням альтернативних і поновлюваних джерел енергії в Україні, зробити ще один крок до енергонезалежності.

Особливість наших установок.

Повітряна сонячна установка - це обладнання, робота якого ґрунтується на принципі парникового ефекту, а основні функції - нагрівання, осушення і вентиляція приміщення. Схема роботи: сонце нагріває установку і внутрішнє повітря в багатошаровій камері. Потім тепле і сухе повітря вмонтованим вентилятором подається в приміщення.

Сонячні колектори Solar Fox Україна це:

 • - екологічно чисті «зелені» технології опалення та вентиляції без шкідливих викидів і забруднення навколишнього середовища;
 • - усунення вологи в приміщенні, цвілі, грибка, запахів гнилі;
 • - економія коштів на обігрів приміщень;
 • - автономна робота обладнання 100% від сонячної енергії;
 • - абсолютно сучасна технологія виробництва;
 • - при виготовленні застосовуються полімерні матеріали, що знижує їх вартість в порівнянні з закордонний аналогами;
 • - установка ефективно працює в місцях з низькою активністю сонця і при похмурій погоді;
 • - обладнання просте в установці, обслуговуванні та ремонті, т. К. Не має рухомих частин крім вентилятора;
 • - обладнання, яке працює БЕЗКОШТОВНО і КРУГЛИЙ РІК!
 • - короткий термін окупності!

Solar Fox Україна допоможе вирішити проблему виробництва чистої сонячної енергії та забезпечити енергетичну незалежність України, завдяки зниженню споживання газу, вугілля та твердого палива на обігрів і опалення.

Сонячні повітряні панелі встановлюються на стіни будівель, а також на даху.

Світова практика

За минуле десятиліття в усьому світі було встановлено більше 50 000 сонячних панелей тільки одного європейського виробника. Загальна цифра ще більше. Однак через вартість патенту і складності конструкції таке обладнання досить дороге. Наші установки, в рази дешевше аналогів, а тому більш доступні. При цьому ефективність роботи не менше.

Запрос отправлен!

Заказать

Запрос отправлен!

Стать дилером

Заказать обратный звонок