Економне опалення гаража повітряним сонячним колектором

Економне опалення гаража повітряним сонячним колектором

Опалення гаража вважається досить спірним питанням, адже більшість власників авто використовують його лише для зберігання автомобіля не у вуличних умовах для захисту від грабіжників, а так же, від впливу навколишнього середовища. Але варто зауважити, що підвищений рівень вологості в гаражі може створити сприятливі умови для корозії кузова автомобіля в будь-який час року.

Залежно від виду матеріалів, з яких побудований гараж, вогкість може з'являтися періодично або ж бути присутня постійно, на що впливає не тільки розташування споруди, а й зовнішні чинники. Сирість з'являється від води, льоду і снігу, що заносяться на колесах і кузові автомобіля, а при відсутності в гаражі опалення та вентиляції, підвищений рівень вологості може сприяти утворенню грибків і плісняви, погіршуючи умови зберігання автомобіля.

Автономне опалення гаража

Повітряний сонячний колектор Solar Fox ідеально підійде для опалення гаража, зменшить вологість приміщення, усуне сирість і дозволить підтримувати оптимальні умови для зберігання та обслуговування автомобіля.

Переваги використання сонячного колектора для опалення гаража:

  • - Зменшення вологості і вогкості.
  • - Зменшення корозії металів.
  • - Поліпшення запуску двигуна в зимовий час.
  • - Зменшення зносу вузлів і деталей автомобіля.
  • - В опалювальному приміщенні легше проводити ремонт авто.

Дешеве опалення гаража

На відміну від інших методів обігріву, актуальніше використовувати дешеве і економне повітряне опалення гаража, так як це найбільш економічний і менш витратний спосіб опалення. Для повітряного опалення не потрібно переобладнати гараж, використовувати водяну опалювальну систему, встановлювати електроприлади, запасатися дровами для печі і взагалі, мати доступ до електроенергії.

Установка повітряного сонячного колектора Solar Fox виконується на сонячній стороні гаража або на даху, робиться два отвори для подачі і забору повітря, прокладаються повітроводи, налаштовується термостат - і опалення гаража забезпечено. Завдяки автономному режиму і відсутності підключення електроживлення - використання сонячних колекторів більш безпечно і виправдано для опалення гаража, ніж інші джерела.

Додаткова перевага обігріву гаража за допомогою повітряного сонячного колектора Solar Fox - відсутність необхідності участі власника, так як колектор почне самостійно працювати з появою сонця і відключиться при зниженні температури. Це позбавляє від необхідності часто навідуватися в гараж, стежити за прогрівом приміщення або залишати машину в вогкості. Крім того, в прогрітому приміщенні набагато легше проводити ремонт автомобіля, а залишені на зберігання в гаражі рідини і матеріали збережуть свої властивості і уникнуть псування.

Для порівняння, закладати дрова в буржуйку необхідно з інтервалом 5-12 годин, а залишати працюючу дров'яну піч без нагляду в закритому приміщенні досить ризиковано. Для установки водяного контуру опалення необхідно повністю переобладнати гараж, прокласти труби, підключити їх до газового котла, що може бути вигідно тільки в разі опалення приватного будинку, але витрати на опалення гаража таким способом досить великі. Установка електроконвекторів не вигідна, так як опалення електроприладами досить витратне, і воно не вирішить проблему боротьби з вогкістю і підвищеною вологістю, на відміну від повітряного опалення Solar Fox.

Каталог сонячних колекторів

Каталог сонячних колекторів

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання. Для цього необхідно зателефонувати нам, або заповнити форму зворотного зв'язку.

  • +38 (063) 772-36-75
  • +38 (095) 939-56-30

Оставьте сообщение

Запрос отправлен!

Запрос отправлен!

Заказать

Запрос отправлен!

Стать дилером

Заказать обратный звонок