Обігрів теплиці взимку повітряним сонячним колектором

Обігрів теплиці взимку повітряним сонячним колектором

Протягом всього року споживачі можуть купити різноманітні фрукти, овочі, ягоди і зелень, але основним питанням при покупці цієї категорії продуктів в не сезон є якість і чистота. Саме тому багато хто намагається вирощувати деякі овочі в домашніх умовах, споруджуючи теплиці і прикладаючи немалі зусилля для отримання хорошого врожаю, а немалі кошти на опалення теплиць взимку.

Для вирощування овочів протягом усього року необхідно будувати теплиці, щоб створити сприятливі умови для зростання і дозрівання рослин. Основне завдання при цьому - ефективне і економне опалення теплиць взимку. Основне джерело опалення теплиць - це електроенергія, яка живить інфрачервоні лампи, калорифери або покладений в дренаж електрокабель. Інше джерело - водяне опалення теплиць, більш дешеве якщо порівнювати з електричним, але так само вимагає пристойних фінансових і фізичних вкладень. Багато організовують комбіноване опалення, створюючи найкращі умови для культур в теплиці і при цьому мінімізують витрати.

На сьогоднішній день найбільш вигідний спосіб як опалюватити теплицю дешево - це повітряне опалення теплиць, яке дозволяє використовувати альтернативні джерела опалення, а саме енергію сонця для обігріву.

Додатковою перевагою використання повітряного опалення є можливість використовувати безкоштовний енергетичний ресурс.

Альтернативні джерела опалення теплиць

Теплиці зазвичай опалюють за допомогою:

  • • електричної енергії
  • • твердопаливних і газових котлів
  • • інфрачервоного теплового випромінювання
  • • перспективної сонячною енергією

До основних недоліків використання газових калориферів і твердопаливних котлів відноситься спалювання кисню і зниження вологості повітря в теплиці, що негативно впливає на рослини. Електричні конвектори недостатньо прогрівають грунт, нагрівальні кабелі можуть навпаки перегрівати кореневу систему рослин, а водяне опалення має високу вартість, складність в монтажі і обслуговуванні.

Повітряні сонячні колектори дозволяють знизити витрати на користування та обслуговування системи опалення теплиць аж до нуля. Опалення теплиць сонячною енергією дозволяє виключити величезні витрати на газ, електрику і дрова. Устаткування легко в установці, і воно функціонує автономно в зимовий період і круглий рік.

Економне опалення теплиць взимку повітряним сонячним колектором

Установка повітряних сонячних колекторів Solar Fox для обігріву теплиць є ідеальним рішенням. Циркуляція повітря в теплицях може здійснюватися двома способами - природним або примусовим, які безпосередньо залежать від установки і розташування колектора.

Для природної циркуляції повітря патрубок колектора для виходу необхідно розташувати нижче, ніж вхідний отвір теплиці, що забезпечить підйом нагрітого повітря з колектора по воздуховоду безпосередньо в теплицю. Охолоджене повітря буде витіснятися назад в повітропровід, забезпечуючи безперервну циркуляцію повітряних потоків протягом дня.

Для примусової циркуляції повітря сонячний колектор можна розташовувати в будь-якому зручному місці, так як обігрів теплиці буде здійснюватися за рахунок працюючих вентиляторів, що забезпечують постійний і рівномірний обігрів приміщення.

В обох випадках, для запобігання швидкого охолодження теплих повітряних потоків, бажано покрити повітроводи теплоізоляцією, що дозволить більш ефективно прогрівати приміщення. Крім того, для підтримки комфортної температури повітря в нічний час, варто подбати про альтернативне джерело опалення - калорифери, теплові вентилятори або інші обігрівачі.

Сонячний колектор - це просте опалення для теплиць

Головна перевага повітряних сонячних колекторів - це простота і надійність їх конструкції. При належному догляді він прослужить більше 20 років. Вартість обладнання в порівнянні з альтернативними котлами або водними системами опалення теплиць також значно нижче.

Вентиляція теплиці взимку здійснюється за принципом рециркуляції, т. Е. Охолоджене повітря з теплиці надходить назад в повітряний сонячний колектор для повторного нагріву. Якщо ж повернення повітря не відбувається і в теплицю надходить тільки підігріте повітря зовні, система називається вентиляційної.

Використовуючи повітряне опалення теплиць по засобом повітряних сонячних колекторів Solar Fox можливо обігріти теплицю при несприятливих температурах і погодних умовах і навіть взимку з температурами до-25С. Низький діапазон робочих температур дозволяє виробляти вирощування с / г культур на протязі всього року і досягати гарної врожайності. При цьому це буде саме економічне опалення теплиці, бо енергія сонця безкоштовна!

Використання повітряних сонячних колекторів для опалення сьогодні - це дуже перспективний напрямок, так як вартість обладнання постійно знижується, а західні аналоги панелей Solar Fox в кілька разів дорожче. До того ж енергія сонця, яку сонячний колектор перетворює в тепло, абсолютно безкоштовна, екологічно чиста і має величезний потенціал в обігріві практично будь-який теплиці.

Сонячна енергія - це ефективний і дешевий спосіб забезпечити ефективне опалення теплиць взимку і дозволити вирощувати домашні овочі в комфортних і екологічно чистих умовах.

Каталог сонячних колекторів

Каталог сонячних колекторів

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання. Для цього необхідно зателефонувати нам, або заповнити форму зворотного зв'язку.

  • +38 (063) 772-36-75
  • +38 (095) 939-56-30

Оставьте сообщение

Запрос отправлен!

Запрос отправлен!

Заказать

Запрос отправлен!

Стать дилером

Заказать обратный звонок