Безкоштовне опалення від сонця у вашому будинку сонячними нагрівачами.

Ефективне опалення сонячною енергією повітряним сонячним нагрівачем.

Актуальність опалення від сонця

Для опалення будинків та нагріву води в більшості випадків використовуються такі джерела, як нафта, вугілля, газ, електроенергія, але в сучасних умовах доводиться шукати дешевші альтернативні методи. Регулярний зріст цін на енергоносії збільшує рахунки та витрати споживачів. На ціноутворення напряму впливає запас енергетичних ресурсів на території держави, вартість закупівлі в інших країнах, що призводить до необхідності шукати інші методи опалення. В особливості опалення від сонця.

Опалення від сонячної енергії - це найбільш доступний і безпечний спосіб обігріву житла сонячною енергією, активно застосовується в багатьох країнах світу. Основні витрати припадають на придбання та встановлення сонячної системи опалення, а отримання тепла від сонця - абсолютно безкоштовно. Установка повітряних сонячних нагрівачів (колекторів) Solar Fox дає можливість опалювати приміщення теплим повітрям, а вдало встановлена система еконимить кошти на експлуатацію інших теплоносіїв.

Для використання сонячної енергії в якості джерела опалення не обов'язково будувати новий будинок, так як вдосконалити систему опалення можна у готових приміщеннях. Установка повітряних сонячних нагрівачів передбачає мінімум змін в конструкції готового будинку, а результат можна відчути вже через кілька годин після їх запуску.

Плюси і минуси опалення сонячною енергією

При встановленні та експлуатації повітряних сонячних нагрівачів Solar Fox можна виділити кілька переваг і недоліків, на які варто звернути увагу.

Плюси:

 • - опалення від сонця дозволяє скоротити витрати на опалення будинку безкоштовною сонячною енергією;
 • - установлена система безпечна і екологічно чиста, так як не забруднює навколишнє середовище;
 • - простое використання нагрівачів;
 • - зниження вартості нового обладнання за рахунок зниження цін на складові елементи.
 • - ціна сонячних нагрівачів Solar Fox значно нижче європейських аналогів.

Мінуси використання сонячних колекторів:

 • - в похмурі дні ефективність колекторів знижується;
 • - суттєві початкові витрати на придбання та встановлення сонячної системи опалення, що повністю окупається через кілька років;
 • - при встановленні системи варто уважно ставитися до місця розташування колекторів, встановлення всіх елементів і проектування повітряних каналів, для отримання максимальної вигоди від використання сонячної енергії для опалення будинку.

опалення від сонця Solar Fox

Еффективність сонячних нагрівачів

Наибільша єфективність опалення від сонця досягається при наступних умовах:

 • - повітряні сонячні нагрівачі розташовані на південній стороні будинку, безпосередньо під прямими сонячними променями, або на даху, з дотриманням оптимального нахилу для максимального збільшення кількості сонячної енергії в будь-який час року;
 • - хороша ізоляція будинку зберігає тепло вночі або в похмурі дні, що дозволяє за мінімумом використовувати інші джерела опалення;
 • - площа сонячних колекторів що використовуються, повинна відповідати об'єму опалювальних приміщень, що здійснює максимально швидкий нагрів внутрішнього повітря і підтримує оптимальну кімнатну температуру.

Чому повітряні колектори кращі за інших

Використання повітряних сонячних нагрівачів вирішує кілька задач і має великі переваги, що дозволяють легко конкурувати з іншими джерелами опалення:

 1. По-перше - температура внутрішніх приміщень швидко підвищується за рахунок потоків теплого повітря.
 2. По-друге - постійне опалення від сонця сприяє позбавленню від вологи та плісняви у будинку, що впливає на здоров'я людини.
 3. Третє - опалення нашими нагрівачами захищає від пошкодження ремонту, меблів, техніки та інших предметів, що знаходяться в приміщенні, що можливо при підвищеній вологості приміщень.
 4. Четвере - придбання і встановлення повітряних сонячних колекторів повністю відшкодовується через кілька років, а термін служби складає приблизно четверть століття.
 5. П'яте - для всановлення сонячних нагрівачів немає необхідності вносити істотні зміни в проект будинку, що дозволяє зберігати створений раніше затишок і заощаджувати кошти на переплануванні, ремонт.

У сучасному світі активно використовується сонячна енергія для облаштування та обігріву будинків, а повітряне опалення Solar Fox дозволяє скоротити витрати на опалення іншими теплоносіями, посилити безпеку, підвищити комфорт житла.

Опалення від сонця - це найбільш вірне рішення, не залежно від природних ресурсів, міжнародних договорів постачання газу, наявності дров або вугілля, що забезпечує опалення сонячною енергією будинку протягом багатьох років.

Каталог солнечных коллекторов

Каталог солнечных коллекторов

Мы рады будем ответить на любые Ваши вопросы. Для этого необходимо позвонить нам, либо заполнить форму обратной связи.

 • +38 (063) 772-36-75
 • +38 (095) 939-56-30

Оставьте сообщение

Запрос отправлен!

Запрос отправлен!

Заказать

Запрос отправлен!

Стать дилером

Заказать обратный звонок