МОДЕЛІ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

Повітряні сонячні колектори для опалення Solar Fox

У сучасному світі активно використовуються екологічно чисті джерела енергії, завдяки яким не виснажуються природні ресурси землі і не забруднюється навколишнє середовище. Повітряне опалення приміщень - це універсальне і економічне рішення для будинків, дач і приміщень, які мають сезонний характер. Теплоносій повітряного опалення - гаряче повітря, що нагрівається в повітряному сонячному колекторі для опалення. На сьогоднішній день, системи повітряного опалення активно використовуються при проектуванні нових будинків і реконструкції старих будівель не тільки в Україні, а й в усьому світі. Багаторічний досвід установки систем повітряного опалення каже про раціональність і ефективність використання даних систем, коефіцієнт корисної дії яких при використанні досягає 80% і дозволяє значно економити виділені кошти на опалення.

Переваги повітряного опалення приватного будинку

Для нагрівання повітря можна використовувати газові, водяні або електричні системи, але найбільш вигідним, сучасним, екологічно чистим і раціональним стане використання відновлюваної сонячної енергії. Сонячні повітряні колектори для опалення будинку застосовуються для обігріву будинків, дозволяючи швидко і ефективно прогріти їх. Повітряне опалення позбавляє від появи конденсату на стінах і вікнах, знижує рівень вологості, перешкоджає деформації шпалер і внутрішньої обробки будинку, і що важливо - запобігає появі небезпечних грибків і плісняви.

Крім того, у багатьох країнах рекомендовано використовувати для обігріву приміщень саме таку систему, яка має кілька незаперечних переваг:

  • - низька вартість;
  • - швидка установка;
  • - мінімальне використання інших джерел опалення (центрального або автономного);
  • - швидкий прогрів приміщення за рахунок малої інерційності;
  • - відсутність радіаторів та інших приладів в приміщенні;
  • - система не вимагає регулярного технічного обслуговування.

Принцип роботи системи повітряного опалення полягає в примусової циркуляції знаходиться в приміщенні, через повітронагрівач, в процесі якої відбувається забір охолодженого повітря з опалювальної кімнати для нагріву, і його повернення в приміщення. Повітряне опалення приватного будинку здійснюється за рахунок встановлених повітряних сонячних колекторів, які забезпечують обігрів житлових приміщень за мінімальний час.

Використання повітряного сонячного колектора для опалення дач дозволяє підтримувати комфортну температуру і перешкоджає псуванню ремонту, меблів і техніки. Завдяки простій системі установки, сонячні колектори можна залишати включеними в нічний час доби і не боятися негативних наслідків, що виникають після заморозків - розморожування труб і системи. Так само, використання повітряних колекторів прекрасно підійде для приміщень без електроенергії, що дозволяє використовувати її протягом усього року.

Додатковою перевагою покупки повітряних сонячних колекторів є проста і легка установка, яка не потребує перепланування приватних будинків або внесення значних змін. Це позбавляє споживачів від зайвих фінансових витрат при монтажі, а так само в процесі експлуатації. Купити повітряний сонячний колектор для опалення будинку можна в нашому офісі, де наші фахівці розкажуть про всі переваги використання даної системи і проведуть повний інструктаж по монтажу та експлуатації.

Використання сонячних колекторів для опалення приватних будинків - це вірне і правильне рішення.

Запрос отправлен!

Заказать

Запрос отправлен!

Стать дилером

Заказать обратный звонок